Donice z betonu architektonicznego

315075508 894003978192008 1146573583167145133 n

Donice z betonu Concrete Art


Wykonujemy donice z betonu GRC na wymiar. Produkty są ręcznie wykonywane z betonu typu GRC, zbrojone włóknem szklanym. Grubość ściany donicy waha się od 2 do 3 cm, w zależności od gabarytów donicy . Na życzenie przygotowujemy odcieplenie donicy ze styroduru a także nawiercamy otwory w dnie. Donice wykonamy w różnych odcieniach szarości lub w dowolnym kolorze z z palety RAL. Aby donice długo służyły, należy w donicy zrobić izolację np ocieplenie oraz wyłożyć na dnie grubą warstwę drenażową, np z keramzytu, głeba w donicy też powinna być wymieszana z keramzytem aby wsad był lżejszy, a korzenie nie gniły. Dobrym rozwiązaniem jest także wykonanie nasadzeń w donicach z tworzywa, które można wyjąć swobodnie z betonowej osłony w celu np ochrony przed mrozem.

Zapytaj o cenę

W celu otrzymania wyceny prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy.
  • unikalna tekstura – każda donica ma niepowtarzalny wygląd, inne rozmieszczenie raków i pustek na powierzchni
  • odporność na wilgoć i zabrudzenia – dzięki procesowi hydrofobizacji, donice są wodoodporne, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, łatwo też utrzymać je w czystości - wystarczy przetrzeć powierzchnię gąbką - brud osadza się na powierzani, nie wnika wgłąb betonu.
  • wytrzymałość– donice wykonane w technologii GRC mają dość cienkie ścianki, zastosowane jest w nich zbrojenie rozproszone w postaci włókna szklanego z domieszką cyrkonu, co sprawia, że są wytrzymałe na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne.
  • bezpieczny transport – wysyłamy donice starannie zapakowane na palecie, nasze produkty są ubezpieczone w transporcie
 

Galeria naszych wybranych realizacji

Zobacz galerię

Zapytaj o cenę

W celu otrzymania wyceny prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!