Beton architektoniczny w biurze

 

Płyty betonowe do biura


Kiedy myślimy o nowoczesnym biurze, przychodzą nam do głowy obrazy wnętrza w stylu minimalistycznym, funkcjonalne, a jednocześnie eleganckie. Te wszystkie cechy zapewni beton architektoniczny. Beton ozdobny, to nowoczesne rozwiązanie nie tylko dla domów i mieszkań, ale dla biur i apartamentów. Nastąpił powrót do betonu architektonicznego, wielu projektantów wnętrz przekonuje do aranżacji z jego udziałem. Betonowa ściana w biurze, to znak nowoczesności i stylu.

Zapytaj o cenę

W celu otrzymania wyceny prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Odcienie betonu GRC

Beton na ścianie w biurze


Beton dekoracyjny w nowoczesnym biurze, nie dziwi już nikogo. Jest to ponadczasowy materiał, który ma wiele zastosowań, można go stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zdobić nim ściany salonów, kuchni, łazienek, dekorować nim kominki, a nawet wykonywać z niego meble. A jak się sprawdzi w nowoczesnym biurze? Biurowce, które mamy okazję współcześnie oglądać nasycone są szkłem i kamieniem. Kamień ze względu na swój ciężar nie wszędzie się sprawdzi i tu powstaje miejsce na beton architektoniczny. Surowy charakter betonu dekoracyjnego na ścianach biura potrafi stworzyć przestronną i elegancką przestrzeń. Beton idzie w parze ze stylem minimalistycznym, który sprawdza się w przestrzeni pracowniczej, pozytywnie wpływając na wydajność i komfort pracy. Beton oprócz tego, że jest modny i nowoczesny, wprowadza do wnętrza spokój, a jego gama barw sprzyja wyciszeniu i skupieniu. Płyty betonowe do biura, to propozycja nie tylko na nowoczesne wnętrze, ale także gwarancja na trwałość wykorzystanego materiału i aranżacji. Dzięki dostępnym odcieniom szarości, od bardzo ciemnego, po jasny, możemy dopasować go, do każdego wnętrza. Dobrze będzie się prezentował w dużym hallu czy recepcji, która będzie niepowtarzalną wizytówką firmy.

 

Beton w biurowej kuchni


W każdym biurze jest kuchnia, z której korzysta mnóstwo osób, jest ona narażona na zabrudzenia i zniszczenia. Tu świetnie sprawdzą się blaty betonowe, należy je zaimpregnować, zachowają wtedy dużą odporność na temperaturę i zachlapania. Przerwa na kawę w takiej aranżacji wpłynie pozytywnie na pracowników.

Czy stosować beton w biurze?

Jeśli chcemy nadać wnętrzu nowoczesny charakter z powodzeniem możemy wykorzystać do tego płyty betonowe. Położenie ich na ścianie, czy podłodze nada naszemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu i podkreśli jego minimalistyczny charakter. Możemy również sięgnąć po meble z betonu czy donice, które osadzone we wnętrzu biura świetnie wkomponują się w nowoczesną przestrzeń i dadzą niesamowity efekt.

 

Zobacz galerię

Zapytaj o cenę

Aby otrzymać wycenę, proszę wypełnić formularz kontaktowy