Beton architektoniczny - salon

 

Płyty betonowe do salonu


Urządzając wnętrze, czy to mieszkania, czy domu mamy marzenie o pięknym, nowoczesnym salonie, ale jednocześnie przytulnym. W salonie spędzamy większość czasu, tu spotykamy się z rodziną, naszymi przyjaciółmi, dlatego często zależy nam, aby to wnętrze było niepowtarzalne. Jak połączyć to wszystko, aby uzyskać wymarzony wystrój, naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzi beton architektoniczny. Beton dekoracyjny w salonie jest lubianą aranżacją wnętrz, sprawdzi się również w kuchni lub łazience, jest odważnym, niebanalnym wykończeniem.

Zapytaj o cenę

W celu otrzymania wyceny prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Odcienie betonu GRC

Beton architektoniczny jako ponadczasowa dekoracja wnętrza


Dzięki swojej kolorystyce beton pasuje do większości barw. Z łatwością odnajduje się w aranżacji wnętrz z kolorami intensywnymi, nasyconymi, jak też przygaszonymi. Współgra zarówno z barwami, ciepłymi jak i zimnymi. Świetnie spełni rolę tła dla elementów wnętrza, które chcemy najbardziej wyeksponować, jednocześnie ściana betonowa może samodzielnie stanowić najciekawszy element salonu. Jeśli szukamy idealnych połączeń, możemy ścianę z betonu połączyć z drewnianą podłogą, takie połączenie sprawdzi się na pewno. Ściana z betonu w połączeniu z drewnem, będzie wyglądała oryginalnie i zachwycająco. Betonowe ściany można łączyć z dodatkami retro, w stylu minimalistycznym, industrialnym, a także glamour.

 

Betonowa ściana w salonie


Jeśli myślimy o urządzeniu wnętrza nowoczesnego, to betonowa ściana w salonie jest właśnie propozycją dla nas. Beton dekoracyjny na ścianie, z jednej strony wygląda doskonale, ale nadaje uczucia chłodu, jego surowy wygląd dobrze jest ocieplić dodatkami. Idealnym duetem będzie drewniana podłoga, która ociepli wizerunek naszego salonu z dekoracyjną betonową ścianą. Ciepły kolor drewna sprawi, że wnętrze będzie nowoczesne, ale też przytulne i nastrojowe. Idealnym towarzystwem dla ściany z betonu, będą sąsiadujące gładkie ściany w jasnych barwach, co sprawi, że betonowa ściana na ich tle będzie jeszcze bardziej efektowna. Betonowa ściana w salonie wygląda zjawiskowo, jednak ważne są dodatki i oświetlenie, ocieplające jej surowy wizerunek.

Sposób na betonowe ściany w mieszkaniu

Beton dekoracyjny można zastosować we wnętrzach w stylu industrialnym i loftowym. Jak uzyskać efekt betonu na ścianie? Taką ścianę można wykonać używając różnych materiałów. Możemy użyć betonowej farby strukturalnej, struktury betonu, zastosować płyty betonowe lub ich imitację. Płyty zakupimy w różnych rozmiarach i odcieniach szarości. Głęboki szary kolor betonowych ścian idealnie będzie się komponował z jasnymi barwami, które go rozjaśnią. Betonowa ściana sprawi, że nasz salon będzie elegancki i nietuzinkowy. Wnętrze tak urządzone jest odważne, trzeba zatem pamiętać o spójności dodatków, aby efekt końcowy urządzanego wnętrza był utrzymany w zamierzonym stylu. Tego typu zimne materiały, jak beton, szkło, w wykończeniu naszego wnętrza będą stanowiły ciekawe tło dla współczesnego odważnego mebla czy niespotykanej lampy.

 

Zobacz galerię

Zapytaj o cenę

Aby otrzymać wycenę, proszę wypełnić formularz kontaktowy