Beton architektoniczny - kuchnia i łazienka

 

Dekoracja ściany w kuchni i łazience


Oczekujemy od projektantów coraz to nowocześniejszych aranżacji kuchni i łazienek. Jedną z nich jest dekorowanie ścian betonem architektonicznym. Beton dekoracyjny na ścianę w kuchni czy łazience, nada wnętrzu nowoczesnego i eleganckiego charakteru. Możemy położyć go na jednej ścianie lub ozdobić jedynie fragment dekoracyjnym motywem. Nasza kuchnia i łazienka, dzięki płytom z betonu uzyska niepowtarzalny klimat.

Zapytaj o cenę

W celu otrzymania wyceny prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Odcienie betonu GRC

Sposób na nowoczesny styl


Z betonu architektonicznego wykonuje się elementy ścian, motywy dekoracyjne, meble, a także blaty kuchenne. Beton można wykorzystać do wykończenia podłóg i ścian. Pasuje do stylizacji, w których panuje minimalizm. Najczęściej kojarzony jest ze stylem industrialnym i nowoczesnym, jest surowy i ma ciekawą strukturę. Dzięki nowoczesnym technologiom można zmniejszyć ciężar własny betonu i wykorzystać go do wykonania mebli czy dekoracji.

 

Dekoracja ściany w kuchni i łazience


Beton w kuchni zastępuje najczęściej płytki. Można go z powodzeniem wykorzystać nad blatem lub na całej ścianie w kuchni czy łazience. Jego właściwości pozwalają wykorzystać go również na blat kuchenny. Osoby poszukujące nietuzinkowych i nowoczesnych rozwiązań dla swoich wnętrz mogą swobodnie wybrać właśnie betonowy blat dla swojej kuchni czy łazienki. Pozwala on, podobnie jak konglomerat, na wyprofilowanie zlewu w powierzchni takiego blatu. Daje to poczucie estetyki, nowoczesności i przyniesie gwarantowaną satysfakcję osobom poszukującym oryginalnych rozwiązań dla swoich wnętrz. Beton architektoniczny zastosowany w kuchni wymaga zaimpregnowania, wtedy zwiększymy jego odporność na wilgoć i tłuszcz, pozwoli to również na łatwiejsze utrzymanie go w czystości. Beton architektoniczny jest dostępny nie tylko jako gładkie płyty, możemy również nabyć dekoracyjne faktury o nietypowym i nieregularnym wzorze lub ozdobne kafle ścienne. Formy bardziej dekoracyjne, mają te same właściwości co płaskie, surowe płyty z betonu, ale są bardziej wyraziste i zwracają na siebie uwagę. Można je z powodzeniem położyć w kuchni lub łazience. Jeśli nie możemy zrobić całej ściany z betonu, pokuśmy się o dekorowanie mniejszych fragmentów, możemy też uzyskać efekt betonu na ścianie stosując płyty imitujące beton.

Beton sposobem na nowoczesność

Beton architektoniczny, to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Jest to niebanalne rozwiązanie dla aranżacji właściwie każdego wnętrza, z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Beton ozdobny na ścianę może okazać się idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy wyeksponować mebel czy oryginalne oświetlenie, będzie świetnym tłem lub samodzielną zachwycającą dekoracją wnętrza. Dzięki wielu odcieniom szarości współgra z większością barw, dlatego dla każdego może być inspiracją.

 

Zobacz galerię

Zapytaj o cenę

Aby otrzymać wycenę, proszę wypełnić formularz kontaktowy