Oferujemy stylowe produkty z betonu architektonicznego najwyższej jakości: płyty dekoracyjne na ścianę, blaty kuchenne i łazienkowe, a także płyty tarasowe oraz inne elementy z betonu GRC. Zamów bezpłatne próbki betonu w dostępnych odcieniach. Zamów z dostawą do domu w naszym sklepie internetowym plytybetonowe.eu Jeśli potrzebujesz wsparcia skontaktuj się telefonicznie wyślij nam projekt. Doradzimy najlepsze rozwiązanie!

Beton architektoniczny w salonie
beton na scienie szachownica

Dlaczego warto skorzystać z oferty Concrete Art?

Concrete Art to szeroki wybór płyt z betonu architektonicznego, które idealnie sprawdzą się do wykończeń ścian w nowoczesnych wnętrzach nie obciążając przy tym ścian.  Płyty z betonu GRC to materiał stosunkowo lekki bo waży jedynie 20 kg/m2, stąd można bezpiecznie montować go na kleje hybrydowe. Płyty z betonu architektonicznego Concrete Art można swobodnie docinać, nawiercać, szlifować, wykonywać otwory pod gniazda. Jest to wysokiej jakości materiał, który wyróżnia się nie tylko nowoczesną estetyką, wpisującą się w aktualne trendy architektoniczne, ale także wysoką wytrzymałością i atrakcyjną ceną. Oferowane płyty posiadają oznakowanie CE, są zbrojone włóknem szklanym z domieszką cyrkonu (beton architektoniczny GRC). Specjalnie do pomieszczeń o wyższym poziomie wilgotności, opracowaliśmy recepturę impregnowanych płyt Concrete Art Hydro (płyty wodoodporne).

Polecamy również stylowe betonowe blaty kuchenne i łazienkowe (odporne na ścieranie i zabrudzenia, nisko nasiąkliwe), stylowe betonowe meble (stoliki, półki) oraz eleganckie donice z betonu architektonicznego.

Wszystkie produkty Concrete Art to rękodzieło – wykonane z najwyższą starannością. Beton dostępny jest w wersji gładkiej i porowatej. 5 odcieni do wyboru (istnieje możliwość zamówienia próbnika) pozwala Klientom dobrać materiał wykończeniowy idealnie wpisujący się w styl aranżacji domowych lub firmowych wnętrz. Płyty i inne produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie, dbamy o terminową realizację i dostawę produktów. Najlepsze wyroby z betonu architektonicznego tylko od Concrete Art!

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!